Medarbejdere

Kontakt


København
Aarhus

Direktion 

Newsec Henrik Lyngskjold
Henrik Lyngskjold
Adm. direktør, seniorpartner, MRICS, cand.merc.
+45 26 12 13 90 │  henrik.lyngskjold@newsec.dk  
 


Morten Jensen
Direktør, seniorpartner, MRICS Registered Valuer
+45 51 68 78 88 │ morten.jensen@newsec.dk

 

Seniorpartnere og bestyrelse


Louis Kjærgaard
Seniorpartner, MRICS, ejendomsmægler, valuar
+45 23 73 40 33 │ louis.kjaergaard@newsec.dk

 

Newsec Brian Tretow-Loof
Brian Tretow-Loof
Head of Transactions, seniorpartner, MRICS, HD, ejendomsmægler, valuar
+45 40 20 78 70 │ brian.loof@newsec.dk

 

 
Per Hjorth
Bestyrelsesformand
per.hjorth@newsec.no

 

Max Barclay Newsec
Max Barclay
Bestyrelsesmedlem
max.barclay@newsec.se

 

Newsec Hans-Ole Voigt
Hans-Ole Voigt
Bestyrelsesmedlem, MA Chemicial Engineering
hans-ole.voigt@newsec.dk

 

Martin Thorborg Newsec
Martin Thorborg
Bestyrelsesmedlem
martin@thorborg.dk

 

Associerede partnere og afdelingsledere

Newsec Berit Vangsted
Berit Vangsted
HR- og administrationschef, Cand.soc. HRM
+45 27 83 84 35│ berit.vangsted@newsec.dk

 

Newsec Mette-Louise Meng
Mette-Louise Meng
Associeret partner, marketingchef, cand.ling.merc.
+45 27 83 84 36 │ mette.meng@newsec.dk

 

Salg & udlejning

Newsec Anders Hornskov Jakobsen
Anders Hornskov Jakobsen
Associate Director, Seniorrådgiver, MRICS, cand.polyt.
+45 28 92 23 27 │ anders.jakobsen@newsec.dk

 

Newsec Casper Schougaard 

Casper Schougaard
Senior investeringsrådgiver, ejendomsmægler, MDE
+45 28 12 73 65 │ casper.schougaard@newsec.dk

 

Newsec Jesper Jensen
Jesper Jensen
Associate Director, investeringsrådgiver, finansøkonom, ejendomsmægler, MDE
+45 30 52 19 45 │ jesper.jensen@newsec.dk

 

 
Katrine Wunsch
Rådgiver, AU Finansiel Rådgivning, ejendomsmægler, MDE
+45 27 78 20 61 │ katrine.wunsch@newsec.dk

 

 
Jacob Dalgaard
Seniorrådgiver, AU Finansiel Rådgivning
+45 27 83 84 33 │ jacob.dalgaard@newsec.dk

Salg & udlejning (fortsat)


Mathias Hartmann Bonde
Investeringsrådgiver, MDE, MRICS, Cand.merc.
+45 26 79 74 73 │ mathias.bonde@newsec.dk

 

 
Mikkel Martini
Investeringsrådgiver, Cand.merc. AEF
+45 28 92 68 49 │ mikkel.martini@newsec.dk

 


Klaus Ulrik Østerballe
Seniorrådgiver, HD(F), ejendomsmægler, MDE
+45 27 78 96 39 │ klaus.osterballe@newsec.dk

 

Corporate Solutions

Alvilde Bengtsson Newsec
Alvilde Felicia Bjørnum Bengtsson
Rådgiver, Cand.merc. (psyk)
+45  61 33 61 87 │  alvilde.bengtsson@newsec.dk

 

Christofer Kønig Newsec
Christoffer Kønig
Rådgiver, Cand.jur.
+45  27 78 96 49 │  christoffer.konig@newsec.dk

 

Vurdering & research

Newsec Jens kondrup
Jens Kondrup
Associate Director, Head of Government and Public Sector, cand.merc.
+45 27 79 20 50 │ jens.kondrup@newsec.dk

 

Newsec Lars Gormsen
Lars Gormsen
MRICS Registered Valuer, Associate Director, HD (U)
+45 27 83 84 30 │ lars.gormsen@newsec.dk

 


Anders Ulrich Nilsson
Analytiker, Research, Cand.merc
+45 27 83 84 38 │ anders.nilsson@newsec.dk

 


Bahar Hacivelioglu
Rådgiver og analytiker, Vurdering, Msc International Business and Management
+45 27 78 96 40 │ bahar.hacivelioglu@newsec.dk

 

Marketing, kommunikation,
administration og support

 Newsec Barbara Fagone
Barbara Fagone
Receptionist
+45 27 78 96 38 │ barbara.fagone@newsec.dk

 

Newsec Camilla Birkelund Strøm
Camilla Birkelund Strøm
Financial controller
+45 27 78 96 41 │  camilla.strom@newsec.dk

 

Michael Næsted Nordgaard Newsec
Michael Næsted Nordgaard
Sagskoordinator, ejendomsmægler, MDE
+45 27 78 96 43 │  michael.nordgaard@newsec.dk

 

Titte Andersen Newsec
Titte Natasja Holst
Sagskoordinator, ejendomsmægler, MDE
+45 27 78 96 45│ titte.holst@newsec.dk

 

Kira Kledal Newsec
Kira Kruse Kledal
Content Coordinator
+45 52 71 71 31 │kira.kledal@newsec.dk

 

Malene Kihm Hesselfeldt Newsec
Malene Kihm Hesselfeldt
Grafisk designer, marketingkoordinator
+45 27 21 11 29 │ malene.kihm@newsec.dk

 

Newsec Kirsa Aagaard
Kirsa Aagard
Servicemedarbejder
+45 27 78 96 44 │ kirsa.aagaard@newsec.dk

 

 Newsec Conny Petersen
Conny Petersen
Sagskoordinator
+45 27 83 84 32 │conny.petersen@newsec.dk

 

Newsec Henrik Frost Sørensen
Henrik Frost Sørensen
Associeret Partner, seniorrådgiver, cand.merc. og ejendomsmægler
+45 27 83 84 39 henrik.frost@newsec.dk

 Newsec Niels Oustrup

Niels Oustrup
Associate Director, ejendomsmægler, valuar, MDE
+45 40 77 87 07 │niels.oustrup@newsec.dk

 

Mikkel Madsen Newsec
Mikkel krogh Madsen
Rådgiver, vurdering & research, cand.merc.
+45 27 83 84 40│mikkel.madsen@newsec.dk